Reklamlar

Adnan Oktar ile ilgili mide bulandıran iddia!

Dün düzenlenen polis baskınıyla gözaltına alınan Adnan Oktar ve örgütünden bazı kişilerin, örgüt hakkında itirafçı oldukları iddia edildi. İfade veren bazı kişilerin, itaatsizlikten ceza alan bir kadına, 24 saat içinde 20 erkeğin tecavüz ettiğini söyledikleri öne sürüldü.

Polis, 2 yıl süren takipten sonra dün Adnan Oktar ve örgütüne şafak operasyonu düzenledi. Operasyon sonucu 170'ten fazla kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan yaşları 11 ile 40 arasında değişen 70 kişi Adnan Oktar'dan şikayetçi oldu. Gözaltı kapsamında verilen ifadelerde "İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek tecavüz ediyordu" denildi.


"GÖRÜNTÜLERLE ŞANTAJ YAPILDI"

Posta Gazetesi'nin haberine göre; örgütten kaçıp itirafçı olanların iddiaları kan dondurdu. Bir itirafçı, şu ifadeleri kullandı:

"95 örgüt evi var. Erkek müritler, bölge bölge çalışıyor. Zengin muhitlerde kandırdıkları kadınları evlere getiriyorlar. Bu kadınlara çekilen ilişki görüntüleri ile şantaj yapılıyor. Tuvaletlerde bile kamera vardı. İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek tecavüz ediyordu. Tacize uğrayanlar arasında çocuklar da vardı."
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yılmaz Özdil İstanbul'da yaşanan skandalı yazdı...Ülkede neler olmuş neler...Mutlaka okuyun!