Reklamlar

Amiral Çetin patladı: Çıldırtırlar insanı…

Emekli Amiral Semih Çetin, kutuplaşmalara dikkat çekerek "Çıldırtırlar insanı..." dedi.


Balyoz kumpası ile tutuklanan emekli Amiral Semih Çetin, siyasette oluşan kutuplaşmaları sosyal medyadan özeledi.

Çetin, “Çıldırtırlar insanı..” sözleri ile bitirdiği açıklaması şöyle;

“Teröristi lanetle; TÜRKÇÜ, herkes için adalet; KÜRTÇÜ. Zeytin Dalı’na destek; TAYYİPÇİ. Dış siyaseti sorgula; VATAN HAİNİ. Batı’yı, NATO’yu eleştir; AVRASYACI, evrensel demokrasiyi savun; ATLANTİKÇİ. Atatürk, laiklik, uygarlık dedin mi; oldun DİN DÜŞMANI. Çıldırtırlar insanı…”
İSMAİLAĞA CEMAATİNİN EN KRİTİK İSMİNE GÖZALTI ŞOKU! İSYAN ETTİ ÇAĞRI DA BULUNDU
Cuma namazı kıldırmak için Belçika'nın başkenti Brüksel'e eşi ile birlikte giden Abdulmetin Balkanlıoğlu Hoca, uçaktan indikten sonra havaalanında gözaltına...
Cuma namazı kıldırmak için Belçika'nın başkenti Brüksel'e eşi ile birlikte giden Abdulmetin Balkanlıoğlu Hoca, uçaktan indikten sonra havaalanında gözaltına alındı.

Türkiye'nin "Zeytindalı Harekatı'na ilk günden itibaren destek veren, sohbetlerinde sürekli Türk güvenlik kuvvetlerinin yanında yer alan açıklamalar yapan Abdulmetin Balkanlıoğlu, cuma namazı kıldırmak ve Avrupa'da bir dizi sohbet vermek için gittiği Brüksel'de eşi ile birlikte gözaltına alındı. Sabah 09.05 uçağı ile Belçika'nın Başkenti Brüksel'e hareket eden Balkanlıoğlu, saat 11.00'da havaalanında polisler tarafından gözaltına alınırken yaklaşık 12 saattir küçük bir odada tutuluyor. Alınan bilgiye göre, Balkanlıoğlu'nun orada yaşayan Türk vatandaşlarının tepki göstermelerine rağmen herhangi bir işlem yapılmadan tutulduğu öğrenildi.

Belçika Havalimanında çektiği videoda yaşadıklarını anlatan Balkanlıoğlu, "Şu anda biz Belçika Havalimanında polis konuk odası olanbekleme salonundayız. Alıkonulduk hiçbir gerekçe gösterilmeksizin. Bugün cuma namazı kılacaktım, ona mani oldular. İslam'ı anlatmama engel olmak için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Hollanda'da bakanımıza köpeklerle saldıran bu zihniyet, herhalde bize alkış verecek halleri yok. Hiçbir gerekçe göstermedikleri halde buradayız" dedi
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ahmet Hakan'dan bomba açıklamalar...Paşa keyfin bilir CHP!