Bergüzar Korel isyan etti...Susmayın artık! Susmayın...Sizlerden destek bekliyor mutlaka izleyip,paylaşalım!

171075 izlenme16 Şubat 2018
Reklamlar

Bergüzar Korel'den Anlamlı Paylaşım: “Anneler babalar; "ÇOCUKLAR SUSMAMALI!” 
Bravo meleğimize 👏👏

Çok uzun zamandır sosyal medyada iş dışında paylaşım yapmıyorum, duygularımı ve düşüncelerimi burada paylaşmıyorum, hesabımı benim kontrolümde sosyal medya ekibim yönetiyor. Ancak yaşadığımız bu iğrenç bu korkunç olayla ilgili bir anne bir insan olarak artık daha fazla sessiz kalamıyorum. Böyle bir olayı tartışmak, konuşmak, üzerine yorum yapmak dahi çok korkunç. 
LÜTFEN çocuklarınıza kimsenin onlara dokunamayacağını, böyle bir durum yaşandığında ses çıkarmaları ve derhal size söylemeleri gerektiğini, bunun bir ayıp değil, onların utanacağı bir durum değil; karşı tarafın suçu, rezilliği, iğrençliği olduğunu ve karşılığında cezalandırılmaları gerektiğini öğretin. Korkmamaları ve yaşadıklarını dile getirdiklerinde her zaman onların yanlarında olacaklarını,korunacaklarını anlatın!!!Çocuk susar demeyin, çocuğunuza susmayı değil sesini çıkarmayı öğretin,çocuk susmaz, susmamalı!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vatanım Sensin FİNAL fragmanı yayınlandı...Son kez paylaşalım finali herkes izlesin... Son dakika! Abdullah Gül Erdoğan'ı eleştirmeye devam ediyor! Bakın neler söyledi. Vatandaşa destek verelim! Diyanet işleri başkanı Erbaş ve Mısıroğlu'na suç duyurusu! Bergüzar Korel isyan etti...Susmayın artık! Susmayın...Sizlerden destek bekliyor mutlaka izleyip,paylaşalım!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son dakika! Abdullah Gül Erdoğan'ı eleştirmeye devam ediyor! Bakın neler söyledi.