Reklamlar

FLAŞ!.. TÜRKİYE BAHÇELİ’DEKİ SAATİ KONUŞUYOR…

AKŞENER: “BAHÇELİ’NİN ODASINDAKİ 17/25 SAATİ DURUYOR MU”

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde partisinin genel merkezinde kadın gazetecilerle bir araya geldi.

Bir soru üzerine 17/25 yolsuzluk vakasını gündeme getiren Akşener, ” Ben şimdi soruyorum Sayın Bahçeli’nin odasındaki 17/25 saati duruyor mu? ” dedi. Akşener sözlerine şöyle devam etti:
“BAHÇELİ’NİN ODASINDAKİ 17/25 SAATİ DURUYOR MU”

“Sürekli çemkiren, iftira atan bir tablo karşımızda. Sayın Erdoğan’ın milliyetçilik bilgisi zayıf, tarih bilgisi de yok. Kızılelma söyleminden de habersiz. Ama görülüyor ki şimdi ‘Bozkurt’a da sahip çıkılıyor. Ben şimdi soruyorum Sayın Bahçeli’nin odasındaki 17/25 saati duruyor mu? Sayın Erdoğan, Bahçeli için söylediği sözler için özür diledi mi? Gibi sorularımız var.”

“BAHÇELİ’DEKİ 17/25 SAATİ NEYDİ?

Ankara’da Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, MHP liderinin odasında 17:25’te sabitlenen saatin hikayesini aktarmış Bahçeli’nin, “Bunu bizzat ben yaptım. 17.25’i gösterdiğinde pilini çıkardım” dediğini köşesinde yazmıştı.

Bahçeli, Dündar’a saatin öyküsünü şöyle anlatmıştı:
“17.25’i gösterdiğinde pilini çıkardım. Her gün bu takvime bakıyorum. Buradan da anlayabilirsiniz ki biz, 17 ve 25 Aralık’ın hesabının sorulması vaadimizden asla geri adım atmayız.”

İşte Akşener’in Bahçeli’ye hatırlattığı 17/25 saatinin öyküsü bu.

Kaynak: Ajanslar
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son dakika...Kılıçdaroğlu az önce açıkladı...İşte İnce'nin yeni oy oranı...