Reklamlar

KADİR İNANIR’DAN KÖTÜ HABER

Bugün, Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Usta oyuncu Kadir İnanır bir hafta sonra şah damarından ameliyat olacak.

Kadir İnanır’ın son durumuyla ilgili yeni bir açıklama geldi. Türk sinemasının yaşayan efsanelerinden Kadir İnanır kısa bir süre önce hastaneye kaldırılmıştı. Beyninde pıhtı atması tespit edilince acilen ameliyata alınmış ve daha sonra da sağlık durumunun iyi olduğu açıklanmıştı.


Bugün, Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Duymayan Kalmasın programının haberine göre; Usta oyuncu Kadir İnanır bir hafta sonra şah damarından ameliyat olacak.Kadir İnanır’ın doktoru geçtiğimiz hafta şunları söylemişti: “Artık kendisi yoğun bakımda değil. Ayağa da kalktı. Yoğun bakımda tutmamızın nedeni bazı risk faktörleriydi. Kadir Bey’in pıhtısı ana beyin damarlarından birindeydi. Pıhtıyı artıran bazı risk faktörleri vardı ama Kadir Bey’in vücudu iyi cevap verdi. Konuşması ve anlaması gayet normal, her işini kendisi yapabilecek durumda. Risk analizlerini yapıyoruz."
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Muharrem İnce'den flaş Selahattin Demirtaş kararı!