Reklamlar

Leyla'nın Amcasından İYİ Parti ve CHP'ye Suç Duyurusu !

Ağrı’da Ramazan Bayramı’nda kaybolan 18 gün sonra ise cansız bedenine ulaşılan 3.5 yaşındaki Leyla Aydemir’in amcası isyan etti ve iki parti hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. İşte ayrıntılar

Sosyal medyada "katil" olarak gösterilen Leyla'nın amcası isyan bayrağını çekti ve çok sert açıklamalarda bulundu.Ağrı Bezirhane köyünde kaybolan ve dün toprağa verilen minik Leyla’nın ardından sosyal medyada dolaşan ‘Leyla’nın katili amcası Mehmet Aydemir’dir’ paylaşımlarına amca Mehmet Aydemir’den sert tepki geldi.Leyla Aydemir’in ailesine Türkiye’nin dört bir yanından destek telefonları gelirken asılsız ihbarlar ve sosyal medya paylaşımları ailenin acısını ikiye katladı. Aile, sosyal medyada hızla yayılan paylaşımlara tepki gösterirken yapılan paylaşımların asılsız olduğunu söyledi.Dün geceden bu yana sosyal medya hesaplarında Leyla’nın amcası Mehmet Aydemir tarafından öldürüldüğü ve şu anda gözaltında olduğu paylaşımları hakkında konuşan Mehmet Aydemir, 
“Biz Leyla’yı kaybettik acımız büyük. Türkiye yasa boğuldu. Onun üzerinden dün akşamdan beri sosyal medyada benim adıma fotomontaj yaparak farklı farklı resimler yaparak ‘katil amcasıdır, amcası bulundu ve yakalandı, şu anda cezaevinde, parmak izi çıktı’ bu tür saçma sapan paylaşım yapan insanlara sesleniyorum. Yapmayın acımız zaten büyük. Allah rızası için yapmayın. Biz buradayız. Günlerdir burada arıyoruz. Bizim ciğerimiz yanmış siz kalkıp sosyal medya üzerinden farklı şeyler paylaşmayın” dedi.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM

Hakkında asılsız ihbarların olduğunu söyleyen Mehmet Aydemir, her gün köyde olduğunu sosyal medya paylaşımlarının tamamen asılsız olduğunu ve herkesin hakkında suç duyurusunda bulunacağını ifade etti.

“CHP VE İYİ PARTİ TARAFINDAN DA PAYLAŞILMIŞ”

Mehmet Aydemir, “İğneden ipliğe kadar hepsi yalan. Savcı beyin karşısına çıkıp herkesin hakkında suç duyurusunda bulunacağım. Türkiye’nin iki yerel partisi hakkında da suç duyurusunda bulunacağım. Herkesin hakkında suç duyurusunda bulunacağım. CHP ve İYİ Parti tarafından da paylaşılmış” ifadelerini kullandı.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar