Reklamlar

Son dakika! Abdullah Gül Erdoğan'ı eleştirmeye devam ediyor! Bakın neler söyledi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, KHK ile ilgili sözlerine yönelik eleştirilere ilişkin “Oraya buraya çekmenin hiçbir anlamı yok. Önemli konularda görüşlerimi halkla paylaşmak benim sorumluluğum” dedi.

"YALNIZ ORADA BİR BOŞLUK GÖRÜYORUM"

"Çok tartışıldı gördüğüm kadarıyla" diyen Gül, "Biliyorsunuz Kanun Hükmünde Kararname yayınlandı, aslında o KHK'yı ben sahiplendim. Doğru amaçla ve iyi niyetle yapmış bir kararname. 

Yalnız orada bir boşluk görüyorum. İleride durumdan vazife çıkaracak bazıları hepimizi çok üzecek olaylara vesile verebilirler. O yüzden ufak bir düzeltmeyle bunun önüne geçilebilir diye düşündün. Nitekim birçok saygı duyduğumuz hukukçu da bu şekilde açıklamada bulundular" dedi."BİR MESELE ARAMANIN DA ANLAMI OLMADIĞI KANAATİNDEYİM"

"Bunu oraya buraya çekmenin hiçbir anlamı yok" diyen Abdullah Gül, "Ben hayatını millet ve devlete hizmet ederek geçirmiş eski bir cumhurbaşkanıyım. Önemli konularda görüşlerimi halkla paylaşmak da bir sorumluluk benim için. Bunun arkasında bir mesele aramanın da anlamı olmadığı kanaatindeyim" diye konuştu.

(DHA)
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son dakika! Abdullah Gül Erdoğan'ı eleştirmeye devam ediyor! Bakın neler söyledi.