Reklamlar

Yandaş yazar yazdı...BEŞTEPE'YE sızıyorlar...

DİLİPAK: BEŞTEPE'YE SZIYORLAR

Hükümete yakın Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, FETÖ'cülerin iktidara yakın isimlerle ortaklıklar kurduğunu, Beştepe ve AKP Genel Merkezine sızdıklarını iddia etti. 

Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, çarpıcı bir iddiada bulundu. 

FETÖ'cülerin iktidara yakın isimlerle ortaklık kurduğunu öne süren Dilipak, "Beştepe’ye, AK Parti Genel Merkezine sızıyorlar" dedi. 
"KANDIRMACA"

FETÖ'yle yapılan mücadeleyi eleştirerek "Çok önemli operasyonlar yapılıyor. Yapılmıyor değil, ama birileri de boş durmuyor" diyen Dilipak, "Bizimkiler ya dün kandırıldılar ya da şimdi kandırılıyorlar" ifadelerini kullandı.

"Bakın bu işte yanlış giden şeyler var.." diyen Dilipak, ByLock tartışmalarına da değinerek hükümete seslendi.

Dilipak'ın "Tekrar tekrar söylüyorum" başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

"İHRAÇLAR ENDİŞE YARATIYOR"

"Emeklilik yaşına gelmiş, MHP geleneğinden gelen birinin subay oğlu ordudan atılmış. “Vatan haini damgasını vuracaklarına alnıma sıksınlar daha iyi” diyor."

"PARA YATIRAN HAPİSTE, BANKACI DIŞARIDA"

"Bakın şu soru artık yüksek sesle soruluyor: Bankada hesabı olanı FETÖ’cü diye görevden alıyorsunuz da, o banka yöneticisi niye dışarıda. Hatta finansla ilgili kamu kurullarında görev yapıyorlar."

"MEMUR HAPİSTE, ŞEFİ DIŞARIDA"

"Okullarına, dershanelerine çocuğunu göndereni görevden alıyorsun da, okulun yöneticisi neden dışarıda! Memuru alıyorsun şef dışarıda!. İşçiyi alıyorsun patron dışarıda.ByLock işini sulandıralım dediler, o da olmadı. Ama hâlâ o konu masada. Hem ByLock serverinin klonlanmış olması, hem de arşivin ele geçmesi sonucu planları altüst oldu."

"BU BÖYLE GİTMEZ"

"Bakın bu işte yanlış giden şeyler var..
Sapla saman birbirine karışmamalı. Kurunun yanında yaş da yanmamalı. Yanıyorsa da bu böyle devam etmemeli, yaşlar ayıklanmalı, yaralar tedavi edilmeli. Bu böyle gidemez."

"Bizimkiler ya dün kandırıldılar ya da şimdi kandırılıyorlar."

"Öyle oyunlar oynanıyor ki! Mesela FETÖ’cüler iktidara yakın isimlerle ortaklıklar kurup, onlar üzerinden işler çeviriyorlar. Beştepe’ye, AK Parti Genel Merkezine sızıyorlar. Önde bizim gençler arkada yine onlar."

kaynak:yeniçağ
https://sarizeybekhaber.com/dilipak-feto-culer-bestepe-ye-akp-ye-siziyor
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yılmaz Özdil ''KEL MAHMUT'' üzerinden öyle bir yazı yazdı ki eğitim sisteminin geldiği duruma içiniz acıyacak! Mutlaka okuyun!